Naruto Shippuden - Odcinek (1-2)
System darmowych ankiet Jakiego bohatera najbardziej lubisz w Naruto?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kakashi
inny

Blog > Komentarze do wpisu
Jestem!

 Dobra, jestem i załatwiam dziś zaległe sprawy. Na początku opis Kakashi-ego.

    Hatake Kakashi

Kraj: Ognia, Ukryta Wioska Liścia   fryhjj
Wiek: 27
Urodziny: 15 Września
Grupa Krwi: 0

Hatake Kakashi, lub "Kopiujący Ninja Kakashi" jest Sensei'em Naruto, Sakury i Sasuke. Przeważnie dyskretny o wszystkim włącznie z sobą. Wydaje się, że chce ukryć to kim jest przed innymi i zawsze ma niższą część twarzy osłoniętą maską. Kakashi ma także opinie surowego i wymagającego nauczyciela, który cofnął wszystkich swoich uczniów przed drużyną Naruto znowu do akademii. Powiedział, że inni byli bezmózgimi dzieciakami, którzy nie wiedzieli co to praca zespołowa i na ślepo słuchali tego co im kazano robić. Praca zespołowa wydaje się być bardzo ważna dla Kakashiego. Choć zdaje się że czasem jest chłodny, on kocha swoich uczniów i dba o nich. Chroni ich za wszelką cenę, nawet życia, co udowodnił w walce z Orochimaru i Zabuzą.

Kakashi bardzo szybko myśli, i wydaje się być zawsze o krok przed innymi, i zawsze wie jak się zachować, pomimo tego że spóźnia się na każde spotkanie-ważne czy też nie. Ponadto Kakashi ma zawsze przy sobie etycznie wątpliwą książkę z trylogii "Come Come Paradise" i czyta ją nawet w pierwszej walce ze swoimi uczniami, co oczywiście obraziło Naruto i wpędziło go w niezłe "kłopoty".

Jak u wielu postaci w "Naruto", przeszłość Kakashiego jest tragiczna, wypełniona śmiercią wielu przyjaciół i krewnych. Najpierw jego ojciec Hatake Sakumo (znany jako "Biały Kieł"), zhańbił się opuszczeniem misji i ratowaniem przyjaciół, i przez to Konoha poniosła wielkie straty i ludność winiła za to "Białego Kła". Obwianie go przez ludzi osłabiło go fizycznie i psychicznie i doprowadziło go do samobójstwa. Dlatego Kakashi stał się całkowicie oddany zasadom i rozkazom, aż do wydarzenia mającego miejsce 13 lat temu... Kakashi został Jouninem 13 lat temu w wieku 16 lat. W tym czasie trenował pod okiem przyszłego czwartego Hokage, "żółtego błysku". Był w 3-osobowej drużynie z Uchiha Obito i Rin. Nie darzył sympatią Obito ponieważ nigdy nie przestrzegał praw i zasad. W tym czasie było duże zamieszanie między krajami i Konoha została wciągnięta w tak zwaną "Trzecią Sekretną Wojną Światową". Podczas wojny, ta drużyna brała udział w misji sabotażowej i udała się do Kraju Kamienia. Podczas tej misji, przyszły Czwarty Hokage, musiał oddzielić się od reszty drużyny, więc Kakashi dowodził Obito i Rin.

Niestety Rin została porwana przez wrogich ninja, i Obito poszedł jej na ratunek, bez Kakashiego, który nadal był oddany rozkazom (chciał kontynuować misję bez Rin).Obito znalazł Rin, ale prawie został zabity, gdy w końcu Kakashi zrozumiał wartość współpracy, i że jego kompani są ważniejsi od zasad. Pomógł walczyć z ninja kamienia. Po jakimś czasie jego lewe oko zostało zranione (stał się ślepy na nie) i zginęli by obaj, gdyby nie Obito któremu aktywował się Sharingan i zabił przeciwnika. Kompan wroga, który był otoczony użył jutsu typu Doton, aby kamienie pospadały na drużynę Kakashiego. Rin udało się uniknąć kamieni, natomiast Kakashi został trafiony wielkim kamieniem z jego ślepej lewej strony i upadł na ziemię. Obito w ostatecznym akcie odwagi odepchnął Kakashiego ratując mu życie. Ostatnim prezentem na wpół przygniecionego, umierającego Obito dla Kakashiego był Sharingan w jego lewym oku, który przeszczepiła Kakashiemu Rin, czyniąc z Kakashiego to, czym jest dzisiaj, czyli zawsze spóźnialski, i całkowicie oddany pracy zespołowej, by kontynuować tradycje Obito. Później Kakashi stał się członkiem ANBU na kilka lat. Jedyna jego znana misja to misja uratowania księżniczki Krainy Śniegu. Ale możemy wnioskować po tej części jego życia że Kakashi był normalnym Jouninem tylko przez kilka lat.

Technika walki Kakashiego jest bardzo skomplikowana. Po pierwsze Kakashi jest bardzo szybko myślący, i ma czuły węch, przez co jest przygotowany na otaczające go niebezpieczeństwa, jest też świetnym zwiadowcą z powodu świetnego węchu i umiejętności przyzywania psów. Kakashi, bardziej niż Sasuke opanował użycie swojego Sharingana korzystając maksymalnie z jego pojemności. Zna genjutsu pochodne do Sharingana i potrafi z łatwością zmylić potężnych wrogów tak jak to zrobił z Zabuzą. Co więcej, ulubiona zdolność Kakashiego w Sharinganie to umiejętność kopiowania technik. Podobno Kakashi skopiował ponad tysiąc technik, czyniąc jego zasób wiedzy niewyobrażalnie szerokim.

Kakashi potrafi nawet przewidzieć ruchy przeciwnika swoim lewym okiem, co czyni zeń bardziej sprytnego wojownika. Poza Sharinganem, Kakashi opanował groźną i potężną technikę Chidori/Raikiri, którą podobno przeciął kiedyś na wskroś piorun w czasie burzy - właściwie to jutsu potrafi przeciąć wszystko, od ciała do skały, dodając do tego szeroki wachlarz ninjutsu, no i Kakashi jest też nie najgorszy w sztuce taijutsu, i udowadnia że jest silnym przeciwnikiem także dla zaawansowanych użytkowników taijutsu jak Gai, i potrafi dotrzymać swego w bliskich starciach, jak to robił z Zabuzą. Syn niegdyś szanowanego "Białego Kła" potrafi bardzo mądrze używać genjutsu co daje mu sporą przewagę w walce, przez to przeciwnicy ukrywający się, lub trzymający dystans mogą mieć z nim problemy.

   Dobra, a teraz zdięcia Shikamaru.

        rgrgsd

        bfgth

        ghnjd

        ghnxze

        jjucjkkj

         uhjhuyujuji

         uyhuij

        yhuyujyj

        fdrsrgrg

        gghhxxz

        nbnnnn

        bfggfs

       fggg

       gghzww

 A na koniec coś śmiesznego.

          fggfhghqaw

poniedziałek, 27 sierpnia 2007, narutouzumaki

Polecane wpisy

  • Zdięcie miesiąca - pażdziernik.

    Dobra, dzisiaj pierwszy pażdziernik, więc dodaje zdięcie miesiąca.

  • Dzień chłopaków!!!

    Jak się nie myle to jutro jest dzień chłopaków, a z tej okazji mam kilkamiłosnych zdiątek z Naruto. GaaraSakura SasukeSakura LeeSakura KakashiSakura Narut

  • Sorka ale...

    Sorka ale nie mam czasu żeby co tydzień dodawać na swojego bloga opis bohaterów z naruto,więc w zamian zrobłam kilka mniejszych opisków7ostatnch bohaterów który