Naruto Shippuden - Odcinek (1-2)
System darmowych ankiet Jakiego bohatera najbardziej lubisz w Naruto?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kakashi
inny

Blog > Komentarze do wpisu
Sorka ale...

 Sorka ale nie mam czasu żeby co tydzień dodawać na swojego bloga opis bohaterów z naruto, więc w zamian zrobłam kilka mniejszych opisków 7 ostatnch bohaterów których chciałam opisać.

  

Hinata

ffhdxm

Hinata jest częścią rozgałęzionego klanu Hyuuga. Jej ojciec to Hiashi, wujek Nejiego. Jest ona bardzo nieśmiała w stosunku do ludzi. Ma ona o sobie niską samoocenę. Hinata darzy dużym uczuciem Naruto. Podziwia go. Jest dla niej autorytetem. Kiedy znajduje się blisko niego czerwieni się. Zazwyczaj po kryjomu dodaje mu otuchy podczas sprawdzianu. Widać, że tak naprawdę nie chce być ninja. Jednak podczas walki nie poddaje się. Jej umiejętnością jest Byakugan. Dzięki niemu może ona zobaczyć więcej, niż inni ninja. W przyszłości może zostać dobrą żoną.

  

Rock Lee

  

Nazywany przez Naruto kosmato(krzaczasto)-brwiowy. Tak jak jego nauczyciel Gai jest specjalistą w taijutsu. Lee nie może używać ninjutsu ani genjutsu. Dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy potrafi pokonać swoją słabość używając ataków taijutsu. W młodości nikt nie myślał, że jest zdolny do zostania ninja. Jednak młody shinobi nigdy się nie poddawał i mówił sobie, że może zostać dobrym ninją, który używa tylko taijutsu. Gai-sensei został nauczycielem Lee oraz jego modelem. Nauczył go wszystkiego co sam wiedział. Na początku Sakura nie chciała znać młodego ninja, ponieważ dziwnie wyglądał. Ale gdy uratował jej życie i walczył z Gaarą, zaczęła widzieć to, co jest specjalnego w nim : jego determinację. Podczas treningu nosi ekstremalnie ciężkie ciężarki około jego kostek. Ściąga je tylko w najgorszych sytuacjach. Kiedy to robi, jego szybkość znacznie wzrasta. Jednak jego prawdziwa moc jest uwalniana, gdy otwiera bramy chakry , które znajdują się w jego ciele.

 

Gaara

  

Urodzony z eksperymentu z Wioski Ukrytego Piasku. Został połączony z duchem demonicznego piaskowego kapłana znanego jako Shukaku. To zupełnie inny sposób zjednoczenia, niż Naruto z Dziewięcioogoniastym. Gaara dorastał nie znając miłości. Przez długi okres czasu był obojętny wobec niej, ale kiedy spotkał Rock Lee jego opinia się zmieniła. Na nieszczęście piaskowy ninja stał się niezrównoważony około 6 roku życia. Jego ojciec Kazekage rozkazał licznym organizacjom, żeby go zlikwidowali. Ta zdrada spowodowała, że Gaara stał się nienawistny i nie miał zaufania do nikogo, również do swojego rodzeństwa. Tatuaż na czole piaskowego ninja znaczy miłość, który połączony z jego imieniem oznacza "Kocham śmierć". Wierzy, że zabijanie jest jego jedynym powodem do życia. Na szczęście dzięki Naruto zmienił się. Obecnie jest Kazekage Wioski Ukrytego Piasku.

 

TenTen

  

Należy do tej samej grupy co Neji i Rock Lee pod przewodnictwem Gaia. Urodziła się 9 marca. Występuje rzadko w anime Naruto. Nie jest zbyt ważną postacią. TenTen jest młodą specjalistką od rzucania bronią. Nigdy nie chybia. Pracuje ciężko, żeby zostać bardzo silnym ninja tak jak Tsunade, która jest legendarnym shinobi. Jest jej idolką. Po młodej ninja widać, że czuje coś do Neji'ego. Podziwia go oraz pomaga mu w treningu.

 

Akamaru

  

Jest to wierny pies Kiby, który zazwyczaj siedzi na głowie właściciela. Chłopak używa go jako narzędzie w walce. Pies jest w stanie dowieść, że jest użyteczny w różnych rzeczach, np. potrafi wywęszyć przeciwnika praz stworzyć technikę razem z Kibą.

Jeśli połknie pigułkę, to jego sierść staje się czerwona i staje się trochę większy.

Kiba

  

Pochodzi z klanu Inuzuka, który używa ataków podobnych do zwierzęcych. Jest on bardzo silną postacią, ale jednocześnie łagodną, która troszczy się o przyjaciół. Walczy on razem ze swoim partnerem Akamaru. Kiedy widzimy ich po raz pierwszy w walce z Naruto w preeliminacjach w egzaminie na chuunina, ich wspólna siła wystarczyła, żeby spowodować obrażenia Naruto, ale ich słabym punktem jest ich wyczulony węch, który odczuwają 1000 razy mocniej niż normalny zapach. Kiba to postać, któta bardzo troszczy się o towarzyszy, ale jednocześnie może być nieprzyjemny. Wynika z tego, iż ma on zmienny charakter.

Neji

  

Jest najsilniejszy i najbardziej utalentowany spośród wszystkich geninów. To członek klanu Hyuuga i posiadacz stylu Hyuuga Taijutsu - najsilniejszego stylu taijutsu w Konosze. Neji jest prawdziwym geniuszem. Wie o tym bardzo dobrze. Jest pewny siebie. Myśli, że wszystko wie. Mocno wierzy, że przeznaczenie jest czymś, co nie może być przez nikogo kontrolowane: jest dawane tobie w dniu urodzenia i nawet ciężka praca nie zmieni tego. Jest zdolny do psychicznego wykończenia swojego przeciwnika tylko przez rozmowę z nim. Neji to naprawdę niezwykły ninja. Kombinacja Byakugana, stylu Hyuuga Taijutsu i otwarte ataki punktów są perfekcyjne. Opanował je wszystkie co czyni go geniuszem.

 

sobota, 08 września 2007, narutouzumaki

Polecane wpisy

  • Zdięcie miesiąca - pażdziernik.

    Dobra, dzisiaj pierwszy pażdziernik, więc dodaje zdięcie miesiąca.

  • Zdiątka z Naruto.

    Hejka! Bardzo mi przykro, że aż tak dawno nie było notki aleniespodziewanie komp nawalił.Już 3września idziemy do szkoły, dlateo postaram jutro zrobić nową notk

  • Jestem!

    Dobra, jestem i załatwiam dziś zaległe sprawy. Na początku opis Kakashi-ego. Hatake Kakashi Kraj: Ognia, Ukryta Wioska Liścia Wiek: 27 Urodziny: 15 Września Gr