| < Kwiecień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Naruto Shippuden - Odcinek (1-2)
System darmowych ankiet Jakiego bohatera najbardziej lubisz w Naruto?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kakashi
inny

RSS
poniedziałek, 01 października 2007
Zdięcie miesiąca - pażdziernik.

 Dobra, dzisiaj pierwszy pażdziernik, więc dodaje zdięcie miesiąca.

    tehyhyhy

21:06, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 września 2007
Dzień chłopaków!!!

 Jak się nie myle to jutro jest dzień chłopaków, a z tej okazji mam kilka miłosnych zdiątek z Naruto.

     bggmjdt

     GaaraSakura

      hdfdhh

 SasukeSakura

     LeeSakura

  LeeSakura

    rtjjjzzjh

 KakashiSakura

    gdghhhh

 NarutoSakura

    ggjjfyyyg

 i na końcu ShikamaruTemari.

 A teraz zdięcia prawdziwych chłoców z Naruto!

    fdhhjj

    jjjjj

   xgfhj To jest boskie hyhtee!!!

   hnbbj

   I coś na koniec.ffbnbn

21:39, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 września 2007
Sorka ale...

 Sorka ale nie mam czasu żeby co tydzień dodawać na swojego bloga opis bohaterów z naruto, więc w zamian zrobłam kilka mniejszych opisków 7 ostatnch bohaterów których chciałam opisać.

  

Hinata

ffhdxm

Hinata jest częścią rozgałęzionego klanu Hyuuga. Jej ojciec to Hiashi, wujek Nejiego. Jest ona bardzo nieśmiała w stosunku do ludzi. Ma ona o sobie niską samoocenę. Hinata darzy dużym uczuciem Naruto. Podziwia go. Jest dla niej autorytetem. Kiedy znajduje się blisko niego czerwieni się. Zazwyczaj po kryjomu dodaje mu otuchy podczas sprawdzianu. Widać, że tak naprawdę nie chce być ninja. Jednak podczas walki nie poddaje się. Jej umiejętnością jest Byakugan. Dzięki niemu może ona zobaczyć więcej, niż inni ninja. W przyszłości może zostać dobrą żoną.

  

Rock Lee

  

Nazywany przez Naruto kosmato(krzaczasto)-brwiowy. Tak jak jego nauczyciel Gai jest specjalistą w taijutsu. Lee nie może używać ninjutsu ani genjutsu. Dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy potrafi pokonać swoją słabość używając ataków taijutsu. W młodości nikt nie myślał, że jest zdolny do zostania ninja. Jednak młody shinobi nigdy się nie poddawał i mówił sobie, że może zostać dobrym ninją, który używa tylko taijutsu. Gai-sensei został nauczycielem Lee oraz jego modelem. Nauczył go wszystkiego co sam wiedział. Na początku Sakura nie chciała znać młodego ninja, ponieważ dziwnie wyglądał. Ale gdy uratował jej życie i walczył z Gaarą, zaczęła widzieć to, co jest specjalnego w nim : jego determinację. Podczas treningu nosi ekstremalnie ciężkie ciężarki około jego kostek. Ściąga je tylko w najgorszych sytuacjach. Kiedy to robi, jego szybkość znacznie wzrasta. Jednak jego prawdziwa moc jest uwalniana, gdy otwiera bramy chakry , które znajdują się w jego ciele.

 

Gaara

  

Urodzony z eksperymentu z Wioski Ukrytego Piasku. Został połączony z duchem demonicznego piaskowego kapłana znanego jako Shukaku. To zupełnie inny sposób zjednoczenia, niż Naruto z Dziewięcioogoniastym. Gaara dorastał nie znając miłości. Przez długi okres czasu był obojętny wobec niej, ale kiedy spotkał Rock Lee jego opinia się zmieniła. Na nieszczęście piaskowy ninja stał się niezrównoważony około 6 roku życia. Jego ojciec Kazekage rozkazał licznym organizacjom, żeby go zlikwidowali. Ta zdrada spowodowała, że Gaara stał się nienawistny i nie miał zaufania do nikogo, również do swojego rodzeństwa. Tatuaż na czole piaskowego ninja znaczy miłość, który połączony z jego imieniem oznacza "Kocham śmierć". Wierzy, że zabijanie jest jego jedynym powodem do życia. Na szczęście dzięki Naruto zmienił się. Obecnie jest Kazekage Wioski Ukrytego Piasku.

 

TenTen

  

Należy do tej samej grupy co Neji i Rock Lee pod przewodnictwem Gaia. Urodziła się 9 marca. Występuje rzadko w anime Naruto. Nie jest zbyt ważną postacią. TenTen jest młodą specjalistką od rzucania bronią. Nigdy nie chybia. Pracuje ciężko, żeby zostać bardzo silnym ninja tak jak Tsunade, która jest legendarnym shinobi. Jest jej idolką. Po młodej ninja widać, że czuje coś do Neji'ego. Podziwia go oraz pomaga mu w treningu.

 

Akamaru

  

Jest to wierny pies Kiby, który zazwyczaj siedzi na głowie właściciela. Chłopak używa go jako narzędzie w walce. Pies jest w stanie dowieść, że jest użyteczny w różnych rzeczach, np. potrafi wywęszyć przeciwnika praz stworzyć technikę razem z Kibą.

Jeśli połknie pigułkę, to jego sierść staje się czerwona i staje się trochę większy.

Kiba

  

Pochodzi z klanu Inuzuka, który używa ataków podobnych do zwierzęcych. Jest on bardzo silną postacią, ale jednocześnie łagodną, która troszczy się o przyjaciół. Walczy on razem ze swoim partnerem Akamaru. Kiedy widzimy ich po raz pierwszy w walce z Naruto w preeliminacjach w egzaminie na chuunina, ich wspólna siła wystarczyła, żeby spowodować obrażenia Naruto, ale ich słabym punktem jest ich wyczulony węch, który odczuwają 1000 razy mocniej niż normalny zapach. Kiba to postać, któta bardzo troszczy się o towarzyszy, ale jednocześnie może być nieprzyjemny. Wynika z tego, iż ma on zmienny charakter.

Neji

  

Jest najsilniejszy i najbardziej utalentowany spośród wszystkich geninów. To członek klanu Hyuuga i posiadacz stylu Hyuuga Taijutsu - najsilniejszego stylu taijutsu w Konosze. Neji jest prawdziwym geniuszem. Wie o tym bardzo dobrze. Jest pewny siebie. Myśli, że wszystko wie. Mocno wierzy, że przeznaczenie jest czymś, co nie może być przez nikogo kontrolowane: jest dawane tobie w dniu urodzenia i nawet ciężka praca nie zmieni tego. Jest zdolny do psychicznego wykończenia swojego przeciwnika tylko przez rozmowę z nim. Neji to naprawdę niezwykły ninja. Kombinacja Byakugana, stylu Hyuuga Taijutsu i otwarte ataki punktów są perfekcyjne. Opanował je wszystkie co czyni go geniuszem.

 

07:34, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 września 2007
Koniec wakacji !!!

 Z nie miłej okazji rozpoczęcia szkoły daje na pocieszenie kilka wakacyjnych obrazków z Naruto.

    dghxh

    fgghg

   fggx

   ffggd

   gdhd rthhd

    ffbhsxs  

   A, i jeszcze jedno. Zdięcie miesiąca - wrzesień.

    dggbh

 Sorka, że nie podałam zdięcia na czas. 

16:49, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 31 sierpnia 2007
Zdiątka z Naruto.

 Hejka! Bardzo mi przykro, że aż tak dawno nie było notki ale niespodziewanie komp nawalił. Już 3 września idziemy do szkoły, dlateo postaram jutro zrobić nową notkę, żeby was pocireszyć. No dobra, prejdzmy do tematu.

     dfghbxznh

     hyhhydf

     yyhhgdf

     ggghhx  yuyuhhhb

      eragbb

     dfghdf

     xzaerdf

     dfdfgg

    ggggg 

20:00, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 sierpnia 2007
Jestem!

 Dobra, jestem i załatwiam dziś zaległe sprawy. Na początku opis Kakashi-ego.

    Hatake Kakashi

Kraj: Ognia, Ukryta Wioska Liścia   fryhjj
Wiek: 27
Urodziny: 15 Września
Grupa Krwi: 0

Hatake Kakashi, lub "Kopiujący Ninja Kakashi" jest Sensei'em Naruto, Sakury i Sasuke. Przeważnie dyskretny o wszystkim włącznie z sobą. Wydaje się, że chce ukryć to kim jest przed innymi i zawsze ma niższą część twarzy osłoniętą maską. Kakashi ma także opinie surowego i wymagającego nauczyciela, który cofnął wszystkich swoich uczniów przed drużyną Naruto znowu do akademii. Powiedział, że inni byli bezmózgimi dzieciakami, którzy nie wiedzieli co to praca zespołowa i na ślepo słuchali tego co im kazano robić. Praca zespołowa wydaje się być bardzo ważna dla Kakashiego. Choć zdaje się że czasem jest chłodny, on kocha swoich uczniów i dba o nich. Chroni ich za wszelką cenę, nawet życia, co udowodnił w walce z Orochimaru i Zabuzą.

Kakashi bardzo szybko myśli, i wydaje się być zawsze o krok przed innymi, i zawsze wie jak się zachować, pomimo tego że spóźnia się na każde spotkanie-ważne czy też nie. Ponadto Kakashi ma zawsze przy sobie etycznie wątpliwą książkę z trylogii "Come Come Paradise" i czyta ją nawet w pierwszej walce ze swoimi uczniami, co oczywiście obraziło Naruto i wpędziło go w niezłe "kłopoty".

Jak u wielu postaci w "Naruto", przeszłość Kakashiego jest tragiczna, wypełniona śmiercią wielu przyjaciół i krewnych. Najpierw jego ojciec Hatake Sakumo (znany jako "Biały Kieł"), zhańbił się opuszczeniem misji i ratowaniem przyjaciół, i przez to Konoha poniosła wielkie straty i ludność winiła za to "Białego Kła". Obwianie go przez ludzi osłabiło go fizycznie i psychicznie i doprowadziło go do samobójstwa. Dlatego Kakashi stał się całkowicie oddany zasadom i rozkazom, aż do wydarzenia mającego miejsce 13 lat temu... Kakashi został Jouninem 13 lat temu w wieku 16 lat. W tym czasie trenował pod okiem przyszłego czwartego Hokage, "żółtego błysku". Był w 3-osobowej drużynie z Uchiha Obito i Rin. Nie darzył sympatią Obito ponieważ nigdy nie przestrzegał praw i zasad. W tym czasie było duże zamieszanie między krajami i Konoha została wciągnięta w tak zwaną "Trzecią Sekretną Wojną Światową". Podczas wojny, ta drużyna brała udział w misji sabotażowej i udała się do Kraju Kamienia. Podczas tej misji, przyszły Czwarty Hokage, musiał oddzielić się od reszty drużyny, więc Kakashi dowodził Obito i Rin.

Niestety Rin została porwana przez wrogich ninja, i Obito poszedł jej na ratunek, bez Kakashiego, który nadal był oddany rozkazom (chciał kontynuować misję bez Rin).Obito znalazł Rin, ale prawie został zabity, gdy w końcu Kakashi zrozumiał wartość współpracy, i że jego kompani są ważniejsi od zasad. Pomógł walczyć z ninja kamienia. Po jakimś czasie jego lewe oko zostało zranione (stał się ślepy na nie) i zginęli by obaj, gdyby nie Obito któremu aktywował się Sharingan i zabił przeciwnika. Kompan wroga, który był otoczony użył jutsu typu Doton, aby kamienie pospadały na drużynę Kakashiego. Rin udało się uniknąć kamieni, natomiast Kakashi został trafiony wielkim kamieniem z jego ślepej lewej strony i upadł na ziemię. Obito w ostatecznym akcie odwagi odepchnął Kakashiego ratując mu życie. Ostatnim prezentem na wpół przygniecionego, umierającego Obito dla Kakashiego był Sharingan w jego lewym oku, który przeszczepiła Kakashiemu Rin, czyniąc z Kakashiego to, czym jest dzisiaj, czyli zawsze spóźnialski, i całkowicie oddany pracy zespołowej, by kontynuować tradycje Obito. Później Kakashi stał się członkiem ANBU na kilka lat. Jedyna jego znana misja to misja uratowania księżniczki Krainy Śniegu. Ale możemy wnioskować po tej części jego życia że Kakashi był normalnym Jouninem tylko przez kilka lat.

Technika walki Kakashiego jest bardzo skomplikowana. Po pierwsze Kakashi jest bardzo szybko myślący, i ma czuły węch, przez co jest przygotowany na otaczające go niebezpieczeństwa, jest też świetnym zwiadowcą z powodu świetnego węchu i umiejętności przyzywania psów. Kakashi, bardziej niż Sasuke opanował użycie swojego Sharingana korzystając maksymalnie z jego pojemności. Zna genjutsu pochodne do Sharingana i potrafi z łatwością zmylić potężnych wrogów tak jak to zrobił z Zabuzą. Co więcej, ulubiona zdolność Kakashiego w Sharinganie to umiejętność kopiowania technik. Podobno Kakashi skopiował ponad tysiąc technik, czyniąc jego zasób wiedzy niewyobrażalnie szerokim.

Kakashi potrafi nawet przewidzieć ruchy przeciwnika swoim lewym okiem, co czyni zeń bardziej sprytnego wojownika. Poza Sharinganem, Kakashi opanował groźną i potężną technikę Chidori/Raikiri, którą podobno przeciął kiedyś na wskroś piorun w czasie burzy - właściwie to jutsu potrafi przeciąć wszystko, od ciała do skały, dodając do tego szeroki wachlarz ninjutsu, no i Kakashi jest też nie najgorszy w sztuce taijutsu, i udowadnia że jest silnym przeciwnikiem także dla zaawansowanych użytkowników taijutsu jak Gai, i potrafi dotrzymać swego w bliskich starciach, jak to robił z Zabuzą. Syn niegdyś szanowanego "Białego Kła" potrafi bardzo mądrze używać genjutsu co daje mu sporą przewagę w walce, przez to przeciwnicy ukrywający się, lub trzymający dystans mogą mieć z nim problemy.

   Dobra, a teraz zdięcia Shikamaru.

        rgrgsd

        bfgth

        ghnjd

        ghnxze

        jjucjkkj

         uhjhuyujuji

         uyhuij

        yhuyujyj

        fdrsrgrg

        gghhxxz

        nbnnnn

        bfggfs

       fggg

       gghzww

 A na koniec coś śmiesznego.

          fggfhghqaw

22:50, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 sierpnia 2007
Sora!!!

 Bardzo was przepraszam, ale wyjeżdam na 5 dni. Mogę wam obiecać, że jak wrócę to od razu będzie notka, a w tym czasie możecie wejść na mojego drugiego bloga http://zyciesakury.blox.pl/html. I jeszcze raz sorka!!! A na pocieszenie coś fajnego z Naruto.

    gfhhhjj

   ruyui7

     sdfegg

    sdcgrfg

   

21:18, narutouzumaki
Link Komentarze (1) »
wtorek, 21 sierpnia 2007
Sorka!

 Sokra ,że musieliście czekać, ale za to będzie dzisiaj kilka zdięć z Naruto.

    sssfrh  ddfggn

     seyy

       eett  nnn

       gggg

        yjjyx

      dddde  aaawe

      eeeeee   gtyyhyjfxrrgrg 

10:25, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 17 sierpnia 2007
Biografie,cz.3

 Haruno Sakura

Kraj: Ognia, Ukryta Wioska Liścia     fhxh
Wiek: 13
Urodziny: 28 Marca
Grupa Krwi: 0

Sakurę możemy nazwać śliczną, intelektualną część 7 drużyny, która składa się z Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke, i jej samej. Sakura zna każdą zasadę, i każdy szczegół technik który powinien znać ninja. Pierwsza w klasie jeśli chodzi o wiedzę, Sakura jest całkiem inna jeśli chodzi o pole walki już od początku serii. W czasie walki ledwo powstrzymuje uczucia i emocje, i często panikuje lub płacze, gdy walka nie przebiega po myśli jej drużyny, i ma reputację nieco zawodnej w oczach nauczyciela. Ale chociaż czasem brak jej odwagi w prawdziwej walce, Sakura stopniowo bierze coraz bardziej aktywną rolę w swojej drużynie.

Kochając Sasuke całym sercem, i traktując Naruto jak irytującego szczeniaka, spędza czas wolny na uwodzeniu Sasuke, i dbaniu o wygląd, a także całkowicie ignoruje Naruto, i wszczyna awantury ze swoją "przyjaciółką" i rywalką o miłość Sasuke, Yamanaka Ino. Tak jest, dopóki Sakura nie zaczyna rozumieć swojego towarzysza, zdając sobie sprawę, że jest wyjątkową osobą, a nie wielką porażką tak jak wszyscy myśleli aż do zakończenia egzaminu na Chuunina. Przyznaje, że się myliła i zachowywała się samolubnie jakby wiedziała wszystko. Poza tym Sakura zawsze pomaga swoim towarzyszom, zwłaszcza Naruto, by zrozumieć specyficzne manewry ninja, które tylko mogli zrozumieć weterani, i robiąc tak pomagając swojej drużynie wymyślić taktykę na zwycięstwo. Często uwalnia sumienie innych drużyn, i zachowuje się jak dzwonek ostrzegawczy, i osoba która zawraca drużynę na właściwy tor (Naruto jest najczęściej tego ofiarą). W ogóle Sakura jest bardzo łagodną osobą, która nigdy nie przegapi okazji by pomóc lub powiedzieć coś dobrego tym, którym się nie poszczęściło,

Poprzez serie widzimy że Sakura nie zawsze była taka jak teraz. Gdy była młodsza, została odrzucona przez inne dziewczyny, ponieważ wstydziła się swojego "wysokiego" czoła. Gdy inne dzieciaki to zauważyły, nie przepuścili okazji by się z niej nie śmiać! Tak było przez cały czas, dopóki najpopularniejsza dziewczyna, Ino, zauważyła ją siedzącą samotnie i płaczącą na ławce, i postanowiła z nią porozmawiać. Od tego czasu Ino podniosła jej samoocenę i pewność siebie. Sakura poznała przyjaciół, a nawet się zakochała. Do tego czasu Ino pomagała jej gdy była popychana i wyzywana przez inne dziewczyny, i dawała jej rady jak być lepszą osobą i uczennicą, fizycznie i psychicznie. Tak było do czasu gdy Sakura zakochała się w chłopaku, który podobał się każdej dziewczynie w Akademii: Uchiha Sasuke. Od tej pory ich stosunki stały się chłodne, i wypowiedziały sobie wojnę. Wynikło z tego wiele kłótni. Sporo poważnych, i sporo śmiesznych. Ale ostatnio relacje Sakury z Ino stały się mniej napięte i bardziej przyjazne, ale trzeba zobaczyć co się stało przez tą trzy letnią przerwę.

Styl walki Sakury oparty był na podstawach przed trzy letnią przerwą w serii, ale to nie znaczy że był zły. Sakura, jak twierdzi jej sensei Kakashi, jest najlepsza z geninów w kontrolowaniu chakry. Jest w tym tak dobra jak jounin: prawie doskonała. Używa tej perfekcji w kontroli chakry w technikach bezbłędnie. W połączeniu z kilkoma podstawowymi taijutsu, sprawia że jest podchwytliwa, i często trudna do pokonania. Bardzo dobrze posługuje się też shurikenami i kunai, sprawiając że jest niebezpieczna również na walki dystansowe. Z tymi cechami, jest ninja którą powinno się brać na poważnie, chyba że chce się zostać zbitym na miazgę! Trenowana przez Tsunade, zyskała niewiarygodną siłę fizyczną, która pozwala jej bez trudności podzielić spory kawałek terenu na dwoje tylko jednym uderzeniem w ziemię. W dodatku teraz jest wykwalifikowanym medykiem ninja.

Pod okiem nowego nauczyciela, bez wątpienia zyskała istotną wiedzę o wielu technikach leczniczych, i wielki talent, którego jeszcze dotąd nie widzieliśmy całego.

 W następnym tygodniu- 24 sierpnia Hatake Kakashi.

22:02, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 sierpnia 2007
zdięcia Sasuke.

                  

                 rgz

                 Sagzjfj

                dsgrh

                sfz

                ddtjh

                ghfykj

                cfgfhj

               rfhxd

              hvxjj

             dcf

            gyjyj

11:06, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3