| < Kwiecień 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Naruto Shippuden - Odcinek (1-2)
System darmowych ankiet Jakiego bohatera najbardziej lubisz w Naruto?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kakashi
inny

RSS
piątek, 03 sierpnia 2007
Biografie.

 Rozpoczynam nowy cykl , opisy postaci w Naruto.Będą się ukazywać co tydzień.Na pierwszy ogień idzie Naruto Uzumaki.

                 Naruto Uzumaki
Kraj: Ognia, Ukryta Wioska Liścia        Naru1
Wiek: 13
Urodziny: 10 Października
Grupa Krwi: B

Bohater opowieści - Uzumaki Naruto! Jest najgłośniejszym Ninja Konohy, i jest to tytuł który ciągle udowadnia. Łamie zasady, musi być w centrum uwagi, a jego inteligencja jest o wiele niższa niż reszty u ninja. Jest beztalenciem w porównaniu do innych uczniów Akademii. Szczery i egoistyczny ale co najważniejsze: Ma duszę do walki, alby nigdy się nie poddawać! Naruto może być ostatni w klasie i nie być geniuszem Ninjutsu, ale jest szczery we wszystkim co robi, co jest cechą, którą powinien posiadać każdy ninja. Będąc naszym bohaterem, posiada wyjątkową umiejętność która oddziela go od wszystkich innych bohaterów, i choć raz nie jest to spowodowane Zaawansowaną Linią Krwi. W Naruto, zapieczętowany jest Lisi Demon o Dziewięciu Ogonach (Kyuubi), który zaatakował i omal nie zniszczył Ukrytej Wioski Liścia. Ta niezmierzona siła została umieszczona w ciele nowonarodzonego dziecka, aby już nigdy nie mogła zniszczyć wioski. Tym dzieckiem był Naruto. Więc będąc osobą, która poświęciła swoje ciało i w przyszłości miała ocalić Wioskę, Naruto powinien być bohaterem w oczach ludności Konohy. Nic bardziej mylnego.

Jako dziecko, był niedoceniany i uważany za potwora i demona który powinien być martwy. Został samotnym Shinobi. Dorastał bez rodziców i bez miłości innych osób. Całe życie był sam. Więc nic dziwnego, że zawsze stara zwrócić na siebie uwagę innych. To dlatego robił z siebie klauna przed innymi uczniami Akademii Ninja. Zawsze chciał żeby ktoś na niego patrzył, uświadomił sobie jego istnienie nawet za cenę swojej edukacji i reputacji. Przez pewien czas to działało. Dzieci śmiały się z niego i mieli go za śmiesznego gościa, ale to wciąż nie dawało mu poczucia że jest komuś potrzebny. Rodzice jego kolegów wciąż krzywili się gdy go widzieli, i obmawiali go za jego plecami, co sprawiło że wrócił do punktu wyjścia. Przygnębiony, Naruto wyrósł mając marzenie które był gotów spełnić za cenę życia, bez względu na okoliczności. To marzenie to zostać Hokage, i sprawić by każdy uznał go za najsilniejszego ninja Konohy.

Bardzo trudne do wykonania marzenie, zwłaszcza gdy nie miał nikogo kto mógłby go wesprzeć psychicznie, lub sprawić by uwierzył że stać go na wszystko. Dopóki nie znalazł tego w mistrzu Iruka.

Iruka miał dzieciństwo bardzo podobne do Naruto, i rozumie cień bólu pod którym Naruto żyje. Iruka stawiał Naruto ramen, dbał o niego poza Akademią, i dla pewności że wyrośnie z niego ktoś szanowany, był dla niego surowy w akademii. W Iruce Naruto znalazł cenną osobę za którą mógł walczyć. Była to osoba, której Naruto jeszcze nigdy nie miał. Z biegiem czasu znalazł jeszcze dwie osoby obok których był gotowy walczyć i umrzeć. Jego rywal Uchiha Sasuke, i dziewczyna w której się zauroczył Haruno Sakura. To są osoby które znaczą dla Naruto najwięcej z różnych powodów.

Sakura to dziewczyna do której Naruto czuje słabość. Dokładnie nie wiadomo dlaczego ją tak lubi, ale najprawdopodobniej dlatego że jest ładna i najmądrzejsza z grupy Naruto. Nigdy otwarcie się nie przyznał że ją kocha. Zamiast tego świetnie mu wychodzi unikanie jej, i robienie z siebie przed nią idioty do czego z resztą jest już przyzwyczajony. Druga osoba z którą jest związany to Uchiha Sasuke, przedostatni członek klanu Uchiha, czarna owca w akademii. Naruto nienawidzi Sasuke najbardziej ze znanych mu ludzi. Jest to ktoś który jest zawsze cool i zbiera uwagę wszystkich a zwłaszcza dziewczyn. To także tyczy się Sakury, która jest chyba jego największą jego fanką w Akademii. To wszystko, i fakt że Sasuke nawet nie musi udowodnić jaki jest dobry denerwuje Naruto. Bardzo ciężko pracuje, aby Sasuke nie był ciągle w blasku reflektorów, i żeby uznał go za równego sobie. Z czasem stosunki między tą trójką całkiem się zmieniają, ale tak to wyglądało na początku.

Więc wspomagany siłą Lisa Demona, Naruto ma ogromny zapas chakry, której towarzyszy pozornie nieskończona wytrzymałość. Do tego jest otwarty na każdy typ technik, i ze wszystkich bohaterów ma największy arsenał technik. Znajduje się tam technika Kinjutsu: Kage Bunshin no Jutsu. Technika ta jest podobna do Bunshin no Jutsu, ale zamiast tworzyć iluzję, ta technika tworzy prawdziwe klony osoby, jest to technika na poziomie Jounina i to jego ulubiona technika. Posiada także niesławną Sexy no Jutsu. Ta zwariowana technika wykorzystuje Henge no Jutsu aby zmienić się w gorącą laskę i daje dorosłym samcom krwotok z nosa, natychmiast ich nokautując. Ta technika może wydawać się niedorzeczna, ale to właśnie jest w stylu Naruto!

W następnym tygodniu - 10 sierpnia Sasuke Uchiha.

10:28, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 02 sierpnia 2007
Zdięcia z Naruto Shippuden.

 Dziś zamieszczam kilka zdięć z Naruto Shippuden.

S1S2 

S3

S4

S5

S6

S7

S8

S9

S10

Narazie tyle wystarczy.

 

20:59, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
środa, 01 sierpnia 2007
Zdięcie miesiąca - sierpień.

 Następne ukarzę się 1 września.

gznn

08:59, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 lipca 2007
Gifki.

 Mam trochę wolnego czasu więc dodaje kilka gifków na mojego bloga.

rrrrrrrrrrkgfkoeuuuoolksacfhfvhihdsgdyhfryjgdkjgrdfdlpxjfxjzigklkghknchjgfjdbfncz

23:19, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 28 lipca 2007
Wakacje z Naruto.

 Ta fotka musi wystarczyć na całe lato.

daaa

18:47, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
Fotki miesiąca.

 Fotki miesiąca będę przesywała co miesiąc na mojego bloga.Pierwsza ukarzę się w sierpniu. Fotki miesiąca to bardzo śmieszne zdięcia więc nazywamy je Naruto Fun.

 

14:19, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 lipca 2007
Manga.

Zobaczcie sami...

as

 l

ui

q

lokjlllllllk

lop

zxcxz

o

ewsf

a

dsa

opop

w

ewe

trytrhh

 

      

15:09, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 lipca 2007
Zdjęcia z "Naruto".

Tym razem dodaje kilka fotek z "Naruto

Miłego oglądania!

 

a

bb

z

f

yywn

xxr

I na koniec historyjka...

s

12:48, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 lipca 2007
O co chodzi w Naruto?

Fabuła ''Naruta'' opiera się na historii nastolatka, tytułowego Naruta Uzumakiego. Mieszka on w wiosce Konoha Gakure i uczęszcza do Akademii Ninjutsu. Nie ma zbyt łatwego życia-jest sierotą, a mieszkańcy wioski z nieznanych mu powodów nienawidzą go i odrzucają. Jednak bohater nie załamuje się, tylko dalej, bezustannie kroczy obraną sobie ścieżką, znajdując oparcie w postaci swojego nauczyciela Iruki. Niedługo potem dowiaduje się, że nosi w sobie Kyuubiego-lisiego, 9-ogoniastego demona który przed 12 laty spusztoszył osadę. To właśnie okazuje się być powodem nienawiści mieszkańców. W takim razie Naruto postanawia udowodnić mieszkańcom wioski, że nie jest demonem, ale zwykłym człowiekiem pragnącym uznania i w związku z tym w przyszłości chce zostać Hokage-przywódcą i najsliniejszym shinobi w osadzie. Po zaliczeniu szkoły ninja trafia do grupy z Sasuke Uchihą i Sakurą Haruno, pod kierownictwem Kakashiego Hatake. Co prawda współpraca początkowo nie układa się im najlepiej, jednak stopniowo wszystko się zmienia... Uzumaki wraz ze swą grupą przeżywa wiele przygód, poznaje nowe uczucia i doznania, dowiaduje się wiele na temat celu ludzkiej egzystencji, poznaje wiele ciekawych osób, zaczyna rozumieć do czego jest shinobi, zmienia kompletnie swój obraz i punkt widzenia wielu osób oraz rośnie w siłę, a czytelnik/widz wraz z nim... ''Naruto'' to naprawdę niezwykle piękne i poruszające dzieło, warte uwagi każdego fana .

Naruto 1

18:33, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
Witam wszystkich fanów "Naruto"!

Jestem wierną fanką "Naruto". Zapraszam do odwiedzania mojego bloga w przyszłości.

Pozdrawiam.

Naruto

17:10, narutouzumaki
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3